• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оновлення програмного забезпечення геоінформаційної системи міста Черкаси

Торги не відбулися

2 348 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 488.50 UAH
Номер: e4a91dc7567146c2a64820d961d1c006
Внутрішній номер закупівлі: 21509665
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-09-001483-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 348 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.05.2024 09:53 - 17.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2024 09:53 - 20.05.2024 08:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 348 850.00 Оновлення програмного забезпечення геоінформаційної системи міста Черкаси