-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Кабелі» (ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Тендер Prozorro UA-2024-05-08-011377-a
Завершена
182 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 910.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 910.00 UAH
Номер:
bc9f3e5a202f4ec0802e81a51e085614
Внутрішній номер закупівлі:
21507466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-08-011377-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983163
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Устименко +380332773111 ekonvokl@ukr.net http://vokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
182 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2024 17:40 - 13.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2024 17:40 - 16.05.2024 12:00
Аукціон:
17.05.2024 12:49 - 17.05.2024 13:48
Період кваліфікації:
17.05.2024 13:48 - 27.05.2024 17:41
Період завантаження договору:
02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴182 000.00 «Кабелі»