• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

олія

олія

Завершена

133 848.00 UAH з ПДВ
Номер: 6cd0f8d0f21a4788b58bc2e95bf0706f
Внутрішній номер закупівлі: 2150130
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-21-000002-c   
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Канюка Микола +380672426799 kanyuka@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено торги по причині відсутності достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 133 848.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія
Код ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири
Кількість 3430 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 03680, Україна, Київська обл., Київ, Тверська,5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Прем'єр фуд"

Оскарження: 21.06.2018 07:36 - 02.07.2018 00:00
Ціна пропозиції 133 358.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2018 07:37
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: fcee61056ecc4c949515e4988a16c36a
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-21-000002-c-a1
Постачальник: ТОВ "Прем'єр фуд"
Номер договору: Ф/ЦН-131/18
Сума договору: 133 358.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 05.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір олія.pdf
p7s
sign.p7s