-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2018-06-19-002548-a
Торги не відбулися
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Номер:
76338c4c2c694f91900d33d80cbe721e
Внутрішній номер закупівлі:
2149426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-19-002548-a
Замовник:
Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, місто Запоріжжя, вул. Зелінського, буд.3, каб. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соболєва Оксана Миколаївна +380612335155 ekobezpeka1zpmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2018 15:30 - 25.06.2018 15:07
Період прийому пропозицій:
19.06.2018 15:30 - 05.07.2018 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя