-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багаторічні рослини (осока Морроу – 1121 шт, ожика лісова – 1121 шт)
Тендер Prozorro UA-2024-05-03-003155-a
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
8b1f37fe804542a2840909debb937e8f
Внутрішній номер закупівлі:
21471707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-03-003155-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Белей Наталія Леонідівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2024 11:05 - 08.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2024 11:05 - 11.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.05.2024 00:03 - 13.05.2024 10:23
Період завантаження договору:
19.05.2024 00:00 - 29.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴330 000.00 Багаторічні рослини (осока Морроу – 1121 шт, ожика лісова – 1121 шт)