• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Знищувач документів, нумератор

Торги не відбулися

8 650.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 100.00 UAH
Номер: 28c347ea26df400f9cf49f9ca9df8f0d
Внутрішній номер закупівлі: 21457178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-01-012289-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Контактна особа: Михайло Лисиця +380933461208 mykhailo.lysytsia@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 650.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2024 22:45 - 06.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2024 22:45 - 09.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 650.20 Знищувач документів, нумератор