-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (хакатон)
Тендер Prozorro UA-2024-05-01-011886-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації
Завершена
737 828.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
Номер:
8231de70976d4fdfadb9ea6d6436c735
Внутрішній номер закупівлі:
21456774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-01-011886-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олена Анатоліївна +380662503899 shvets@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
737 828.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2024 18:34 - 07.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2024 18:34 - 10.05.2024 18:00
Аукціон:
13.05.2024 11:30 - 13.05.2024 12:11
Період кваліфікації:
13.05.2024 12:11 - 20.05.2024 19:07
Період завантаження договору:
26.05.2024 00:00 - 05.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴737 828.00 Послуги з організації та забезпечення проведення заходів (хакатон)