-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Черевики з високими берцями, черевики, черевики з високими берцями утеплені персоналу ВОХОР, напівчеревики ВОХОР
Тендер Prozorro UA-2024-05-01-002172-a
Завершена
671 266.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 356.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 356.33 UAH
Номер:
4f099ff6109542138878dbad38780c4b
Внутрішній номер закупівлі:
21447087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-01-002172-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109131
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПРОВУЛОК ЗАЛІЗНИЧНИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Побережець 380968939979 vintenderdso@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
671 266.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2024 10:22 - 06.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2024 10:22 - 09.05.2024 12:00
Період кваліфікації:
09.05.2024 12:03 - 17.05.2024 09:53
Період завантаження договору:
23.05.2024 00:00 - 02.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴671 266.00 Черевики з високими берцями, черевики, черевики з високими берцями утеплені персоналу ВОХОР, напівчеревики ВОХОР