• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щепоріз дискового типу за кодом ЄЗС ДК 021:2015 16160000-4 садова техніка різна.

Завершена

193 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 930.00 UAH
Номер: 07ff6f4e20e44771a1178acd31c9e398
Внутрішній номер закупівлі: 21445345
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-01-000440-a   
Замовник: Недригайлівська селищна рада
Контактна особа: Наталія Томка +380661787542 nedr_selrada@ukr.net https://nedrygaylivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 193 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2024 08:51 - 06.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2024 08:51 - 09.05.2024 00:00
Період кваліфікації: 09.05.2024 00:00 - 10.05.2024 09:45
Період завантаження договору: 16.05.2024 00:00 - 26.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴193 000.00 Щепоріз дискового типу за кодом ЄЗС ДК 021:2015 16160000-4 садова техніка різна.