• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Офісне устаткування та приладдя різне код ДК 021:2015:30190000-7 (лот №3 – Папір для друку формату А4)

Завершена

206 745.00 UAH без ПДВ
Номер: 2ee10252c85e4a5fa6bf1a98cd214192
Внутрішній номер закупівлі: 2143966
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-19-001865-a   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області
Контактна особа: Артем Куслаєнко +380626441773 mtz@dn.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до річного плану закупівель Головного територіального управління юстиції у Донецькій області було оголошено проведення процедури «відкриті торги» за предметом закупівлі: офісне устаткування та приладдя різне код ДК 021:2015:30190000-7 (лот №3 – Папір для друку формату А4) Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-26-000535-a. Процедуру було визнано такою, що не відбулась у зв’язку з відсутністю достатньої кількості учасників. Від 21.05.2018 вдруге було оголошено проведення процедури «відкриті торги» за предметом закупівлі: офісне устаткування та приладдя різне код ДК 021:2015:30190000-7 (лот №3 – Папір для друку формату А4) Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-21-001623-a. Процедуру було визнано такою, що не відбулась у зв’язку з відсутністю достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість: 206 745.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісне устаткування та приладдя різне код ДК 021:2015:30190000-7 (лот №3 – Папір для друку формату А4)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2506 пачка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84303, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Академічна, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Панова Світлана Анатоліївна

Оскарження: 19.06.2018 13:56 - 30.06.2018 00:00
Ціна пропозиції 206 745.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2018 14:05
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 3a0d9a34452c491d9604f6f4ce51f764
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-19-001865-a-a1
Постачальник: Панова Світлана Анатоліївна
Номер договору: 529
Сума договору: 206 745.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 04.07.2018 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договор №529.pdf
p7s
sign.p7s