-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
Тендер Prozorro UA-2024-04-29-010615-a
Завершена
403 654.45
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 018.27 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 018.27 UAH
Номер:
54c9eb73c33f4c94bbb79393e3f8faa9
Внутрішній номер закупівлі:
21433477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-29-010615-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Жила +30442546680 3210987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
403 654.45 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2024 17:11 - 05.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2024 17:11 - 08.05.2024 00:00
Аукціон:
08.05.2024 12:06 - 08.05.2024 12:29
Період кваліфікації:
08.05.2024 12:29 - 13.05.2024 11:33
Період завантаження договору:
19.05.2024 00:00 - 29.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴403 654.45 Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»