• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Ультрапастеризоване молоко та вершки порційні 10%

Торги не відбулися

1 838 866.90 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 388.67 UAH
Номер: 97c49791d41142c0b684154c472ce584
Внутрішній номер закупівлі: 2142518
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-18-000359-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Скрипник Дар'я Сергіївна +380442076127 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 838 866.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 388.67 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 55 166.01 UAH
Період уточнення: 18.06.2018 10:18 - 24.06.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2018 10:18 - 04.07.2018 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко ультрапастеризоване
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 74911 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вершки порційні 10% (10 шт./уп.)
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 360 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Фірма "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю
Початкова пропозиція 1 788 527.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 788 527.22 UAH з ПДВ
Документи 32
Скарги 0