-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дров'яна деревина
Тендер Prozorro UA-2024-04-26-010097-a
Завершена
192 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
4090e2a033b4470fa0990a1d752cb94d
Внутрішній номер закупівлі:
21420057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-26-010097-a
Замовник:
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234600
-
Адреса:
23814, Україна, Вінницька область, село Степанівка, вулиця Миру, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончарук Світлана Петрівна +380686546506 dnz.step@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
192 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2024 15:47 - 01.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2024 15:47 - 04.05.2024 00:00
Аукціон:
06.05.2024 13:31 - 06.05.2024 13:54
Період кваліфікації:
06.05.2024 13:54 - 09.05.2024 11:01
Період завантаження договору:
15.05.2024 00:00 - 25.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴192 000.00 Дров'яна деревина