-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторний холодильник HYC-390
Тендер Prozorro UA-2024-04-26-000534-a
Класифікатор медичних виробів НК 024:2023: 17156 Фармацевтичний холодильник
Завершена
199 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 990.20 UAH
мін. крок: 1% або 1 990.20 UAH
Номер:
e88de6deceb24dff9c3677bc139ac83b
Внутрішній номер закупівлі:
21410641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-26-000534-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Бабаян +380617698131 andrii_babaian@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 020.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2024 09:03 - 01.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2024 09:03 - 04.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
04.05.2024 00:00 - 09.05.2024 16:27
Період завантаження договору:
15.05.2024 00:00 - 25.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 020.00 Лабораторний холодильник HYC-390