-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 50320000-4 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів» (ДК 021:2015 – 50323000-5 «Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв) - Заправка та відновлення картриджів
Тендер Prozorro UA-2024-04-26-000350-a
Завершена
232 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 320.00 UAH
Номер:
c8cae3fc43a845088ba5a58ef16af561
Внутрішній номер закупівлі:
21410466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-26-000350-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Урсатьєва Наталія Анатоліївна +380636875440 tenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
232 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2024 08:50 - 01.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2024 08:50 - 04.05.2024 10:00
Аукціон:
06.05.2024 15:50 - 06.05.2024 16:13
Період кваліфікації:
06.05.2024 16:13 - 16.05.2024 15:57
Період завантаження договору:
22.05.2024 00:00 - 01.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 000.00 ДК 021:2015 - 50320000-4 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів» (ДК 021:2015 – 50323000-5 «Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв) - Заправка та відновлення картриджів