-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір для гінекологічних втручань
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-009647-a
Завершена
901 141.38
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 505.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 505.70 UAH
Номер:
d4a88d9e9fbe405ab1a30914f57cf8f8
Внутрішній номер закупівлі:
21390968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-24-009647-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Травкіна Марія 380682277369 natasha.vstk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
901 141.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2024 13:51 - 29.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2024 13:51 - 02.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.05.2024 00:03 - 07.05.2024 10:36
Період завантаження договору:
13.05.2024 00:00 - 23.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴901 141.38 Набір для гінекологічних втручань