• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Оновлення програмного забезпечення для ведення ГІС з придбанням ліцензії на геопортал

Згідно вимог Замовника, що визначаються в тендерній документації

Завершена

1 936 125.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 680.63 UAH
Номер: a8d5eb596a804e598d0c58aa893d80ac
Внутрішній номер закупівлі: 2138603
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-30-001674-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 936 125.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 680.63 UAH
Період уточнення: 30.05.2018 14:36 - 05.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2018 14:36 - 15.06.2018 00:00
Аукціон: 15.06.2018 12:34 - 15.06.2018 12:55
Період кваліфікації: 15.06.2018 12:55 - 18.06.2018 13:08
Період завантаження договору: 15.06.2018 12:55 - 05.07.2018 12:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оновлення програмного забезпечення для ведення ГІС з придбанням ліцензії на геопортал
Код ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, Вулиця Байди Вишневецького, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕСОММ Со

Оскарження: 15.06.2018 12:55 - 29.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 926 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 926 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2018 13:08
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "ЄВРОТЕЛЕКОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Початкова пропозиція 1 936 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 936 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 21
Скарги 0

Контракти

Номер: b93ef3b16d1b49debf276060810c3a7c
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-30-001674-a-b1
Постачальник: ТОВ ЕСОММ Со
Номер договору: ЕС/ЧМР/01/18
Сума договору: 1 926 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 03.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний