-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-04-23-010266-a
Торги не відбулися
9 932.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 99.32 UAH
мін. крок: 1% або 99.32 UAH
Номер:
033e744f8703488faa41fd6b1a6712aa
Внутрішній номер закупівлі:
21380679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-23-010266-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 dprz_1@cndsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 932.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2024 15:33 - 28.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2024 15:33 - 01.05.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 932.33 Природний газ