• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску, що відповідають розділу ДК 021:2015 (CPV) – 44610000-9

Торги не відбулися

252 720.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 527.20 UAH
Номер: ca7a313a9c524fbda0abe65b2e20410b
Внутрішній номер закупівлі: 21371067
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-23-000724-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОМЕРЕЖА"
Контактна особа: Харченко Тетяна +380988538565 pereyaslav.tke@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 252 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.04.2024 09:09 - 28.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2024 09:09 - 01.05.2024 00:00
Період кваліфікації: 01.05.2024 00:00 - 08.05.2024 09:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴252 720.00 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску, що відповідають розділу ДК 021:2015 (CPV) – 44610000-9