-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Архіватори мови стаціонарні
Тендер Prozorro UA-2018-05-07-000833-b
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – Лот №1 - 8 шт.; Лот № 2 - 8 шт . Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - Лот № 1 – 50023, м. Кривий Ріг, вул. Залізничників, 2, Криворізька дирекція залізничних перевезень, на умовах DDP (згідно з INCOTERMS 2010); Лот № 2 – 69002, м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 13, Запорізька дирекція залізничних перевезень, на умовах DDP (згідно з INCOTERMS 2010). Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ.
Завершена
1 199 154.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 992.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 992.00 UAH
Номер:
f9b6dc6959794a47a1db8ce09b8a84ce
Внутрішній номер закупівлі:
2136084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-07-000833-b
Замовник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна (056) 793-35-46 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 199 154.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2018 14:50 - 15.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2018 14:50 - 25.05.2018 17:00
Аукціон:
29.05.2018 13:04 - 29.05.2018 13:59
Період кваліфікації:
29.05.2018 13:59 - 13.06.2018 09:54
Період завантаження договору:
29.05.2018 13:59 - 18.06.2018 13:59
Тендерна документація
- Лот №1 ₴598 338.00 Лот № 1 – "Архіватори мови стаціонарні."
- Лот №2 ₴600 816.00 Лот № 2 – "Архіватори мови стаціонарні."