-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення та оброблення наступних небезпечних відходів: Упаковка, що містить залишки або забруднена небезпечними речовинами (код згідно Національного переліку відходів 15 01 10*) у Березівському, Білгород-Дністровському, Болградському, Ізмаїльському, Одеському, Роздільнянському районах Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-011398-a
Завершена
11 100 365.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55 501.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 55 501.83 UAH
Номер:
ad5c5b74e73a4443970c128d56e3f532
Внутрішній номер закупівлі:
21355727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-19-011398-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38721915
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Літка +380487283505 tshevchuk@odessa.gov.ua http://ecology.odessa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 100 365.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2024 17:43 - 26.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2024 17:43 - 29.04.2024 10:00
Період кваліфікації:
29.04.2024 10:01 - 30.04.2024 16:36
Період завантаження договору:
06.05.2024 00:00 - 16.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 100 365.50 Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення та оброблення наступних небезпечних відходів: Упаковка, що містить залишки або забруднена небезпечними речовинами (код згідно Національного переліку відходів 15 01 10*) у Березівському, Білгород-Дністровському, Болградському, Ізмаїльському, Одеському, Роздільнянському районах Одеської області