-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з оренди сідлового тягача з тралом для перевезення сепаратора (ємність 200 м3) між об’єктами ПАТ «Укрнафта»)
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-004886-a
Завершена
158 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 791.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 791.67 UAH
Номер:
6658e789cd9a4e429b35f68944911fc2
Внутрішній номер закупівлі:
21349239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-19-004886-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Жук Богдан Петрович 380935852909 Bohdan.Zhuk@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
158 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.04.2024 11:51 - 26.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2024 11:51 - 29.04.2024 00:00
Аукціон:
29.04.2024 15:08 - 29.04.2024 15:31
Період кваліфікації:
29.04.2024 15:31 - 02.05.2024 13:00
Період завантаження договору:
08.05.2024 00:00 - 18.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 333.33 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з оренди сідлового тягача з тралом для перевезення сепаратора (ємність 200 м3) між об’єктами ПАТ «Укрнафта»)