• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту судна «ГС-82»

Завершена

7 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 72 000.00 UAH
Номер: 19791ddd2d1e4a17b43ead74cbadc42c
Внутрішній номер закупівлі: 2134651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-17-001839-a   
Замовник: Філія державної установи "Держгідрографія" "Миколаївський район "Держгідрографії"
Контактна особа: Руслан Сметаненко +380503940701 smetrus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 7 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 72 000.00 UAH
Період уточнення: 17.04.2018 14:36 - 08.05.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2018 14:36 - 18.05.2018 09:00
Період прекваліфікації: 18.05.2018 09:00 - 14.06.2018 00:00
Аукціон: 14.06.2018 11:48 - 14.06.2018 12:09
Період кваліфікації: 14.06.2018 12:09 - 15.06.2018 15:50
Період завантаження договору: 14.06.2018 12:09 - 04.07.2018 12:09

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту судна «ГС-82» (обсяг надання послуг: згідно з Ремонтною відомістю)
Код ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.11.2018
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Миколаїв На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Магістраль-Юг

Оскарження: 14.06.2018 12:09 - 26.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 7 150 000.00 UAH з ПДВ /
7 078 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
08.06.2018 13:41
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2018 15:50
Документи 31
Скарги 0
ТОВ "ТОП СЕРВІС ЮГ"
Початкова пропозиція 7 194 000.00 UAH з ПДВ /
7 122 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
08.06.2018 13:41
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: 67405867796241629bbc814a8b33c131
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-17-001839-a-a1
Постачальник: ТОВ Магістраль-Юг
Номер договору: 242/18ДЗ
Сума договору: 7 078 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 02.07.2018 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ГС -82.pdf
p7s
sign.p7s