• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне)

Завершена

1 922 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 610.00 UAH
Номер: 472c0e2a0a4845b5ae6bd6a149d5045c
Внутрішній номер закупівлі: 21329632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-17-012552-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Бадюл Інна Миколаївна 0669196788 oviddil99@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 922 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2024 17:11 - 22.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2024 17:11 - 25.04.2024 00:00
Період кваліфікації: 25.04.2024 00:00 - 25.04.2024 11:37
Період завантаження договору: 01.05.2024 00:00 - 11.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 922 000.00 Тверде паливо (вугілля кам'яне)