-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Засоби гігієни (мило)
Тендер Prozorro UA-2018-06-13-002494-a
Торги не відбулися
28 882.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
Номер:
3b7d09894da9491787e2b8f2d6aad944
Внутрішній номер закупівлі:
2132851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-13-002494-a
Замовник:
ПАТ "Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, м. Київ, вул. Качалова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юрій +380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
28 882.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2018 15:52 - 22.06.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2018 15:52 - 02.07.2018 08:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴27 640.80 «Мило господарське»
- Лот №2 ₴1 242.00 «Мило туалетне рідке»