-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель (НУШ) в комплекті
Тендер Prozorro UA-2024-04-17-009218-a
Завершена
215 382.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 076.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 076.91 UAH
Номер:
c5459001f46343528ffd870c9f6b6a38
Внутрішній номер закупівлі:
21326331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-17-009218-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41062424
-
Адреса:
53711, Україна, Дніпропетровська область, с. Новолатівка, вул.Шкільна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Носенко Оксана Олегівна 0986331956 OSVITAZAKUPIVLIN@GMAIL.COM http://osvitanovolat.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32322000-6 Мультимедійне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 382.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2024 15:02 - 23.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2024 15:02 - 26.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.04.2024 00:00 - 30.04.2024 16:11
Період завантаження договору:
06.05.2024 00:00 - 16.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 382.00 Інтерактивна панель (НУШ) в комплекті