-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-04-16-007759-a
ЛОТ 1 – Диски алмазні; ЛОТ 2 – Алмазний олівець та інше; ЛОТ 3 – Диски алмазні відрізні; ЛОТ 4 – Диски відрізні та інше; ЛОТ 5 – Диски шліфувальні та інше
Завершена
3 280 152.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 398.02 UAH
мін. крок: 0% або 398.02 UAH
Номер:
70763dc2e5b14cfdb88db99fe7150a74
Внутрішній номер закупівлі:
21311031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-16-007759-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 280 152.93 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2024 13:58 - 26.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2024 13:58 - 29.04.2024 10:00
Аукціон:
30.04.2024 13:28 - 30.04.2024 14:01
Період кваліфікації:
30.04.2024 14:01 - 06.05.2024 17:08
Період завантаження договору:
12.05.2024 00:00 - 22.05.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴822 804.06 ЛОТ 1 - Диски алмазні
- Лот №2 ₴1 532 604.00 ЛОТ 2 - Алмазний олівець та інше
- Лот №3 ₴39 801.60 ЛОТ 3 – Диски алмазні відрізні
- Лот №4 ₴734 125.71 ЛОТ 4 – Диски відрізні та інше
- Лот №5 ₴150 817.56 ЛОТ 5 – Диски шліфувальні та інше