-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво модульної котельні газової 1 термоблок на 2-х котлах
Тендер Prozorro UA-2018-06-12-002289-a
Торги не відбулися
1 907 507.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 538.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 538.00 UAH
Номер:
4824b2b890ab4a6eabacdc6319b51031
Внутрішній номер закупівлі:
2130910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-12-002289-a
Замовник:
Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271820
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, ВУЛ. МОСКОВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ, 3А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Тетяна Демедюк +380666564643 4internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктуриАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 907 507.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 538.00 UAH
Період уточнення:
12.06.2018 15:19 - 17.06.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2018 15:19 - 27.06.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво модульної котельні газової 1 термоблок на 2-х котлах
Кількість
1 роботи
Період постачання
10.07.2018 - 15.10.2018