-
Переговорна процедура
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля інтерактивного комп’ютерного програмного комплексу
Тендер Prozorro UA-2018-06-05-000679-b
Завершена
1 130 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
af420d8d77bb449d95906f000e88e7fa
Внутрішній номер закупівлі:
2130523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-05-000679-b
Замовник:
Військова частина А2488
×
-
Код ЄДРПОУ:
08217638
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Леваневців, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
військова частина А2488 +380935547899 a2488zsu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відсутність другої тендерної пропозиції (закупівлі UA-2018-04-04-001596-a та UA-2018-05-18-000722-a не відбулися по причині подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій)
Очікувана вартість:
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 130 000.00 Закупівля інтерактивного комп’ютерного програмного комплексу