-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
масло вершкове фасоване
Тендер Prozorro UA-2018-06-14-000617-b
Торги відмінено
203 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 017.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 017.50 UAH
Номер:
73f2bb265b3f4bc3ab991682ebbe3f7d
Внутрішній номер закупівлі:
2130097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-14-000617-b
Замовник:
Департамент освіти та науки Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145398
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Канатна,134
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кольва Катерина Вікторовна +380487761146 uo.fev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
203 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 017.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 105.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2018 15:31 - 22.06.2018 15:36
Період прийому пропозицій:
14.06.2018 15:31 - 02.07.2018 15:36
Аукціон:
з 03.07.2018 11:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
масло вершкове фасоване
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
65001, Україна, Одеська область, Одеса, заклади освіти, підпорядковані департаменту освіти та науки ОМР
На карті
Інформація про скасування
Номер:
756835173604412e99fd6258b571765b
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
На підставі частини 2 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування:
27.06.2018 14:23
Статус:
Виконано