• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гідродинамічне очищення ділянок зливової каналізації на території Солом'янського району м. Києва

Торги відмінено

3 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер: 202dd430f51647b7a7ecd86081996caf
Внутрішній номер закупівлі: 21282957
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-12-004641-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
Контактна особа: Вільхова Яна Леонідівна 380442490990,380981690762 yvilkhova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.04.2024 11:42 - 17.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.04.2024 11:42 - 20.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 002d19fc9ddd4259b05cf070ddeb9611
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: 1. Відмінити відкриті торги з особливостями згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 90470000-2 – «Послуги з чищення каналізаційних колекторів» (гідродинамічне очищення ділянок зливової каналізації на території Солом'янського району м. Києва)» з підстави, що передбачена згідно ч.2 п.50 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень: зміна локацій очистки зливовових колекторів у зв’язку з аварійними ситуаціями на мережі Солом’янського району.
Період оскарження: 19.04.2024 13:23 - 30.04.2024 00:00
Дата опублікування: 19.04.2024 13:23
Дата виконання: 30.04.2024 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴3 000 000.00 Гідродинамічне очищення ділянок зливової каналізації на території Солом'янського району м. Києва