-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2024-04-12-001617-a
Торги не відбулися
16 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 84.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 84.55 UAH
Номер:
95159a1195384e3bb4ef06bc36a21f4a
Внутрішній номер закупівлі:
21279935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-12-001617-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 910.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2024 09:53 - 17.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2024 09:53 - 20.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.04.2024 00:00 - 01.05.2024 14:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 910.00 Оливи в асортименті до транспортних засобів