• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Друкована продукція з елементами захисту

Для потреб ДДТУ

Завершена

230 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер: d341566e0b8f417d88717ab82ef91176
Внутрішній номер закупівлі: 21275959
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-11-010589-a   
Замовник: Дніпровський державний технічний університет
Контактна особа: Якуніна Алла Олександрівна +380569560669 Yakynina1963@mail.ua http://www.dstu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.04.2024 16:05 - 16.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.04.2024 16:05 - 19.04.2024 10:00
Період кваліфікації: 19.04.2024 10:00 - 22.04.2024 10:20
Період завантаження договору: 28.04.2024 00:00 - 08.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴230 000.00 Друкована продукція з елементами захисту