• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з управління небезпечними відходами згідно ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Торги відмінено

2 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Номер: fc309dd6cf784203a0dadf2bdbd93aa2
Внутрішній номер закупівлі: 21270669
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-11-005395-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради"
Контактна особа: Володимир Ковальчук +380673563622, +380673563622 tenderprcovor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.04.2024 12:24 - 16.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.04.2024 12:24 - 19.04.2024 12:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 1187fb27ba904fbfa5f38d577d538448
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 12.04.2024 10:06 - 23.04.2024 00:00
Дата опублікування: 12.04.2024 10:06
Дата виконання: 23.04.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 000 000.00 Послуги з управління небезпечними відходами згідно ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами