-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)
Тендер Prozorro UA-2024-04-09-008087-a
Завершена
37 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 185.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 185.00 UAH
Номер:
e8528b3065fb47e6ad089d89d46d38dc
Внутрішній номер закупівлі:
21247748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-09-008087-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Садовников +380673816517 sadovnikov@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2024 14:36 - 14.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2024 14:36 - 17.04.2024 16:00
Період кваліфікації:
17.04.2024 16:04 - 18.04.2024 15:52
Період завантаження договору:
24.04.2024 00:00 - 04.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 000.00 ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)