-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-04-09-007925-a
Завершена
1 186 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 933.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 933.95 UAH
Номер:
91170a23933045df9a40ac2528086639
Внутрішній номер закупівлі:
21247584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-09-007925-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41403597
-
Адреса:
24200, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, смт. Томашпіль, вулиця Гаврилюка Ігоря, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Тіхоміров +380434821143 tihomirovtihan88@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 186 790.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2024 14:31 - 14.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2024 14:31 - 17.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.04.2024 00:00 - 18.04.2024 08:34
Період завантаження договору:
24.04.2024 00:00 - 04.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 186 790.00 Мультимедійне обладнання