-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети торф’яні
Тендер Prozorro UA-2018-06-11-000417-a
Брикети торф’яні
Торги не відбулися
384 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
Номер:
876050ec23da45acad80061ea711cfd5
Внутрішній номер закупівлі:
2124161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-11-000417-a
Замовник:
відділ освіти, молоді та спорту Турійської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141667
-
Адреса:
44800, Україна, Волинська область, селище міського типу ТУРІЙСЬК, МАЙДАН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Любомира Богданівна 380680288567 turosvita@ukr.net http://turosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 920.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2018 10:35 - 16.06.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2018 10:35 - 26.06.2018 11:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торф’яні
Кількість
300 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП ПС Компані
×
-
Код ЄДРПОУ:
36518451
-
Контактна особа:
Слодбодян Олексій Юрійович +380960444443 pscompanylviv@gmail.com
-
Адреса:
80102, Україна, Львівська область, Червоноград, вул.Львівська б.44
Початкова пропозиція
382 899.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
382 899.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0