• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

бензин А-95

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Обсяг закупівлі - згідно тендерної документації.

Завершена

145 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 739.50 UAH
Номер: 827e3d8add6b4744a34f05ad48210e66
Внутрішній номер закупівлі: 21238517
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-08-011607-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Зарицька +380504322542 knpchopcentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2024 16:54 - 13.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2024 16:54 - 16.04.2024 00:00
Період кваліфікації: 16.04.2024 00:03 - 19.04.2024 10:39
Період завантаження договору: 25.04.2024 00:00 - 05.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴145 000.00 бензин А-95