-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деривина
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-001342-a
Паливна деривина
Торги відмінено
850 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
5086a23e8aa84740abd7f0dcd9e1d605
Внутрішній номер закупівлі:
2123707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-31-001342-a
Замовник:
Комунальна установа "Березівський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188398
-
Адреса:
11262, Україна, Житомирська область, Березівка, Центральна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Світлана Петрівна 380975403797 bpi95@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
850 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деривина
Кількість
1800 метри кубічні
Період постачання
11.06.2018 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
0ad3e1f4f9004591bbd98715f2a6bc09
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відмова учасника від підписання договору
Дата опублікування:
26.06.2018 10:08
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Майданович Олена Вікторівна
Оскарження: 04.06.2018 09:51 - 15.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2533010069
-
Контактна особа:
Майданович Олена Вікторівна 380976831441 maidanovich-elena@ukr.net
-
Адреса:
11421, Україна, Житомирська область, село Симони, без назви
Оскарження: 04.06.2018 09:51 - 15.06.2018 00:00
Ціна пропозиції
850 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2018 12:15
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
53191dbdc5b241e8a7bf1ac0d95b1247
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-31-001342-a-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Майданович Олена Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2533010069
-
Контактна особа:
Майданович Олена Вікторівна 380976831441 maidanovich-elena@ukr.net
-
Адреса:
11421, Україна, Житомирська область, село Симони, без назви
Сума договору:
850 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації