-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір для гінекологічних втручань
Тендер Prozorro UA-2024-04-08-006361-a
Торги не відбулися
901 141.38
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 505.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 505.70 UAH
Номер:
bb12693f21bd45d3b66b52d04c3524a9
Внутрішній номер закупівлі:
21233301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-08-006361-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Травкіна Марія 380682277369 natasha.vstk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
901 141.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2024 14:08 - 13.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2024 14:08 - 16.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.04.2024 00:02 - 24.04.2024 09:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴901 141.38 Набір для гінекологічних втручань