-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізори ThermEye Cyclop 650 Pro або еквівалент )
Тендер Prozorro UA-2024-04-08-004409-a
Завершена
254 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 544.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 544.00 UAH
Номер:
22003ccb00f84bc8ab0149ddae0d0243
Внутрішній номер закупівлі:
21231197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-08-004409-a
Замовник:
Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057988
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, м.Ромни, бульвар Шевченка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Демиденко +380544853293 tender-romny@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2024 11:46 - 13.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2024 11:46 - 16.04.2024 09:00
Період кваліфікації:
16.04.2024 09:01 - 17.04.2024 08:05
Період завантаження договору:
23.04.2024 00:00 - 03.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 400.00 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізори ThermEye Cyclop 650 Pro або еквівалент )