-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2024-04-06-000054-a
Завершена
301 482.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 507.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 507.41 UAH
Номер:
d592c17a6b8047e0a2043379565bd329
Внутрішній номер закупівлі:
21226031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-06-000054-a
Замовник:
КП Чернігівводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358222
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Жабинського, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Росла Христина Петрівна +380952850176 khrosla@water.cn.ua https://water.cn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
301 482.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.04.2024 10:03 - 12.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2024 10:03 - 15.04.2024 00:00
Аукціон:
15.04.2024 14:46 - 15.04.2024 15:21
Період кваліфікації:
15.04.2024 15:21 - 25.04.2024 09:26
Період завантаження договору:
01.05.2024 00:00 - 11.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴301 482.40 Канцелярські товари