-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливна деревина (тверда порода), код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина
Тендер Prozorro UA-2018-06-08-002348-a
Торги не відбулися
806 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
1886ef2dc338488d889c4a4bfe41f327
Внутрішній номер закупівлі:
2122315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-08-002348-a
Замовник:
Відділ освіти Бережанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145910
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Шевченка 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Шпирка +380354821034 ber.rda.osvita804@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
806 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
08.06.2018 15:02 - 15.06.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2018 15:02 - 25.06.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина (тверда порода), код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина
Кількість
948 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2018