• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання інноваційно навчально-тренінгових класів

Кількість: під "10 одиниць" слід розуміти "10 найменувань", згідно технічного завдання

Торги не відбулися

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: c61531a47ebf4ba8969187d29388ec4a
Внутрішній номер закупівлі: 2121724
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-08-000779-a   
Замовник: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака"
Контактна особа: Лихва Микола Михайлович 380689288388 pedcollege@ukr.net http://pedcollege.org/
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 08.06.2018 11:01 - 15.06.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2018 11:01 - 25.06.2018 16:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання інноваційно навчально-тренінгових класів
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул. Филипчака, 14 На карті