-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-04-04-001253-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
1 995 468.10
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 19 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 900.00 UAH
Номер:
8d05b85446bf4963aa7850e0b72a26e7
Внутрішній номер закупівлі:
21202228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-04-001253-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 995 468.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.04.2024 09:48 - 12.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2024 09:48 - 15.04.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 995 468.10 ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")