-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)
Тендер Prozorro UA-2024-04-03-008838-a
Торги не відбулися
291 707.14
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 458.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 458.54 UAH
Номер:
a269abe288f0486682189fc07b863107
Внутрішній номер закупівлі:
21196714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-03-008838-a
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 yakubiak@if.dsns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
291 707.14 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2024 15:00 - 08.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2024 15:00 - 11.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴291 707.14 Фармацевтична продукція код CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Лікарські засоби)