• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ручка кулькова синя; олівець чорнографітний; файл для документів формату А4 (100 шт.); коректор з пензликом; стрижень кульковий синій (автомат.); маркер текстовий; точилка для олівців; гумка (ластик); степлер № 10; степлер № 24/6; скріпка канцелярська розміром 50 мм (100 шт.); скріпка канцелярська розміром 28 мм (100 шт.); скоби до степлера № 10 (1000 шт.); скоби до степлера № 24/6 (1000 шт.); папір для друку формату А4 (210 мм х 297 мм); папка на зав’язках формату А4; картонаж (папка-бокс) формату А4; картон палітурний для архіву; біндер 51 мм (12 шт.); біндер 41 мм (12 шт.); скотч канцелярський 18 мм х 20 м (8 шт.); дирокол металевий; антистеплер; факс папір 210 мм; кнопки канцелярські (50 шт.); сегрегатор формату А4; швидкозшивач картонний формату А4; конверт формату С4 (229 мм х 324 мм) з розширенням, (самоклеючий) з прямим клапаном; конверт формату С4 (229 мм х 324 мм), (самоклеючий) з прямим клапаном; конверт формату С5 (162 мм х 229 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном; конверт формату С6 (114 мм х 162 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном; картонні обкладинки нарядів розміром 23х32 см; щоденник недатований формату А5; обкладинка для спадкових справ розміром 23х32 см; печатка металева з чашкою для опломбування)

Торги не відбулися

926 730.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 633.65 UAH
Номер: 8d38ef8783a648fab363e6aca8a2a113
Внутрішній номер закупівлі: 2118146
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-23-000458-a   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
Контактна особа: Ірина Дашко +380645703152 tender@lugjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 926 730.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 633.65 UAH
Період уточнення: 23.05.2018 10:33 - 29.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2018 10:33 - 08.06.2018 17:00
Аукціон: 11.06.2018 11:46 - 11.06.2018 12:07
Період кваліфікації: 11.06.2018 12:07 - 14.06.2018 13:20

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ручка кулькова синя
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 287 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Олівець чорнографітний
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 217 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Файл для документів формату А4 (100 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 71 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Коректор з пензликом
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Стрижень кульковий синій (автомат.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 298 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Маркер текстовий
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 14 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Точилка для олівців
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Гумка (ластик)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 31 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Степлер № 10
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 13 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Степлер № 24/6
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 11 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Скріпка канцелярська розміром 50 мм (100 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Скріпка канцелярська розміром 28 мм (100 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 129 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Скоби до степлера № 10 (1000 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 83 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Скоби до степлера № 24/6 (1000 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 70 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Папір для друку формату А4 (210 мм х 297 мм)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 4955 пачка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Папка на зав'язках формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 9485 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Картонаж (папка-бокс) формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Картон палітурний для архіву
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Біндер 51 мм (12 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 8 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Біндер 41 мм (12 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 4 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Скотч канцелярський 18 мм х 20 м (8 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 16 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Дирокол металевий
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Антистеплер
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Факс папір 210 мм
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 33 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Кнопки канцелярські (50 шт.)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Сегрегатор формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 678 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Швидкозшивач картонний формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2930 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Конверт формату С4 (229 мм х 324 мм) з розширенням, (самоклеючий) з прямим клапаном
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Конверт формату С4 (229 мм х 324 мм), (самоклеючий) з прямим клапаном
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Конверт формату С5 (162 мм х 229 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Конверт формату С6 (114 мм х 162 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Картонні обкладинки нарядів розміром 23 х 32 см
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1080 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Щоденник недатований формату А5
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 7 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Обкладинка для спадкових справ розміром 23 х 32 см
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5700 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті
Печатка металева з чашкою для опломбування
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ОФІС-МАРКЕТ"

Оскарження: 11.06.2018 12:07 - 25.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 798 827.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
798 827.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.06.2018 09:53
Документи 43
Скарги 0
ФОП "КАЩЕНКО СВІТЛАНА ІВАНІВНА"

Оскарження: 14.06.2018 09:53 - 25.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 841 829.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
837 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.06.2018 13:20
Документи 13
Скарги 0