• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021: 2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбуки, комп»ютери, системний блок

ДК 021: 2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбуки, комп»ютери, системний блок

Торги не відбулися

304 618.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 523.09 UAH
Номер: 246d633d7be3438f84b914f70937080d
Внутрішній номер закупівлі: 2118031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-08-000564-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області
Контактна особа: Відділ освіти +380664312732 pr.keg@dniokh.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 304 618.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 523.09 UAH
Період уточнення: 08.06.2018 10:25 - 14.06.2018 10:19
Період прийому пропозицій: 08.06.2018 10:25 - 24.06.2018 10:19

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ноутбуки
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 20 штуки
Період постачання 15.07.2018 - 30.08.2018
Місце постачання 64003, Україна, Харківська область, смт Кегичівка, Волошина, 79 На карті
комп"ютери
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штуки
Період постачання 15.07.2018 - 30.08.2018
Місце постачання 64003, Україна, Харківська область, смт Кегичівка, Волошина, 79 На карті
системний блок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штуки
Період постачання 15.07.2018 - 30.08.2018
Місце постачання 64003, Україна, Харківська область, смт Кегичівка, Волошина, 79 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Початкова пропозиція 239 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 400.00 UAH з ПДВ
Документи 32
Скарги 0