-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь природній та пісок
Тендер Prozorro UA-2024-03-29-007849-a
Завершена
712 934.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 564.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 564.67 UAH
Номер:
64c77c1fc55441aa9cba41f4b505db57
Внутрішній номер закупівлі:
21161673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-29-007849-a
Замовник:
Турківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056026
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, місто Турка, м.Турка пл.Ринок 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шубін Іванна Олександрівна +380992110471 shubina_ivanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
712 934.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.03.2024 16:02 - 05.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2024 16:02 - 08.04.2024 17:00
Період кваліфікації:
08.04.2024 17:00 - 12.04.2024 12:22
Період завантаження договору:
18.04.2024 00:00 - 28.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴712 934.00 Щебінь природній та пісок