-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами (Стрічка малярна), ВК-24Т_19/3-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-03-29-007061-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
21 131.93
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 211.32 UAH
мін. крок: 1% або 211.32 UAH
Номер:
f5f5e1b3631b48928ba0134c35b944fb
Внутрішній номер закупівлі:
21160787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-29-007061-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 131.93 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.03.2024 15:16 - 05.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2024 15:16 - 08.04.2024 18:00
Період кваліфікації:
08.04.2024 18:01 - 18.04.2024 13:31
Період завантаження договору:
24.04.2024 00:00 - 04.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 131.93 Стрічка малярна